Länderkampf 2018

4.8.2018

BC Kladno vs. Sachsen-Aanhalt

Tradiční turnaj v trojbandu mezi hráči klubu BC Ekvita Kladno a výběrem spolkové země Sasko-Anhaltsko.

Hlavní hvězdou je přední světový hráč, mistr Dánska a finalista mistrovství světa Dion Nelin.

Program turnaje

program

Další hlavní zprávy

Turnaj mistrů města Bohumína

9.11.2018

BC Bohumín z.s. si Vás dovoluje pozvat k návštěvě 16. ročníku prestižního mezinárodního kulečníkového turnaje

Turnaj se odehraje v herně BC Bohumín /Čáslavská 1067/

Garantem turnaje je senátor a starosta města Bohumína Petr Vícha.

Vstup zdarma

Hráči turnaje: Michel van Silfhout, Andreas Reichner, Marek Faus, Adam Kozák, Ota Truksa, Milan Ráček, Radek  Hájek, Jan Dvořáček, Mirek Andrejovský.

Pozvánka, propozice turnaje

1. MČR v trojboji MS

17.5.2018

12 nejlepších hráčů sezony 2017/2018 změří síly na historicky prvním MČR v trojboji na malém stole.

Disciplíny: kádr 52/2, jednoband a trojband

Hráči turnaje:

1. Ivo Gazdoš, 2. Miroslav Bača, 3. Marek Faus, 4. Adam Kozák, 5. Miroslav Andrejovský, 6. Jan Frieda, 7. Heřman Onderka, 8. Jan Dvořáček, 9. Pavel Stareček, 10. Marek Hejlik, 11. Vladimír Stareček, 12. Pavel Domanský

Místo konání:

Jerlochovice 133, 742 45 Fulnek

Všichni příznivci kulečníku jsou srdečně zváni

Došťouch sezóny BC Řipská

15.5.2018

Přijměte pozvání na kvartový nebo 9 ball turnaj Došťouch sezóny do BC Řipská s finanční dotací 40 000 Kč!

Podrobnosti naleznete zde.

MČR 3B D3 MS

15.5.2018

Srdečně zveme na Mistrovství ČR v trojbandu družstev na malém stole.

Pořadatel BC Bohumín z.s. a BC Havířov z.s.

Datum konání 18. – 20. května

Propozice, výsledky turnaje

25. MČR 1B MS

11.4.2018

Srdečně zveme na 25. Mistrovství ČR v jednobandu na malém stole.

Účastníci turnaje:
1. Karl Makik (Rakousko), 2. Ivo Gazdoš, 3. Jan Aleš, 4. Radovan Hájek, 5. Radek Novák, 6. Martin Boháč, 7. Štěpán Kohout, 8. Adam Kozák, 9. Adam Bača, 10. Jan Hudák, 11. Ondřej Hošek, 12. Egbert Zündorf, 13. Lukáš Popeňažník, 14. Milan Ettel, 15. Zdeněk Galíček

MČR 3B a 1B ZS – TJ Sokol Žižkov

2.3.2018

Vážení příznivci kulečníkového sportu,

přijměte pozvání na republikové šampionáty v disciplínách trojband a jednoband na závodním stole.

Více o turnajích čtěte zde.

Slavné sportovní okamžiky

19.2.2018

Slavné sportovní okamžiky, pořadu internetové TV Stream, se v dnešním díle věnují světové rekordu v sérii v trojbandu ! Autor Pavel Zuna

64. MČR v kádru 52/2

19.1.2018

Srdečně zveme na Mistrovství ČR v kádru 52/2 na malém stole.

Pořadatel BC LakoPlast Trmice

Datum konání 27. ledna

Turnaj mistrů města Bohumína 2017

1.12.2017

15. ročník Turnaje mistrů města Bohumína

Pět mistrů Evropy, sedm mistrů ČR, tři dny, jeden vítěz.

Garantem turnaje je senátor a starosta města Bohumína pan Petr Vícha.

Hráčské obsazení:

Michel van Silfhout, Arnim Kahofer, Marek Faus, Otakar Truksa, Radovan Hájek, Milan Ráček, Miroslav Andrejovský, Ivo Gazdoš, Martin Boháč, Martin Vedral, Adam Kozák, Janis Ziogas

SLEDUJTE ŽIVÝ PŘENOS NA TVCOM A LIVESCORE VŠECH ZÁPASŮ VE VÝSLEDKOVÉM SERVISU

Více na bcbohumin.cz

Další zpravodajství

Marek Faus podesáté mistrem republiky v jednobandu

11.11.2018

Jubilejní desátý mistrovský titul v disciplíně jednoband na závodním stole vybojoval o uplynulém víkendu hráč SK Billard Centra Praha Marek Faus. Ve finále porazil domácího Mirka Baču na náběhy 112:97. Faus tak v této sezoně zvítězil na všech technických MČR a zajistil si tak start na dubnovém evropském šampionátu.

9.11.2018

Průměr 1,6 v podání Radka Nováka a série 15 a 12

5.11.2018

Plno kvalitních výkonů bylo k vidění ve druhém hracím víkendu Extraligy v trojbandu čtyřčlenných družstev. Hvězdou kola je Radek Novák, který ze dvou zápasů zahrál průměr 1,600 ! Byly k vidění dva zápasy do 40-ti bodů na 24 náběhů, jeden zápas do 30-ti bodů na 17 náběhů a série 15, 12 a třikrát 9 !

Martin Horn stvrdil svůj comeback

30.10.2018

Sedmačtyřicetiletý Němec Martin Horn zažil o uplynulém nedělním odpoledne podruhé v kariéře slastný pocit vítěze turnaje sevětové série. Ve finále letošního 5. World cupu porazil Horn korejského hráče Jae-Ho Cho o jeden bod. Cho potřeboval z dohrávky zahrát čtyři body na remízu. Čtvrtý obtížný buzar však netrefil. Horn slaví triumf na mezinárodní scéně po dlouhých devíti letech. Poprvé vyhrál v turecké Antalyi v roce 2009. Ve světovém žebříčku se Němec posunul ze 46. místa na pozici 23.

Ivo Gazdoš vítězí i v Prostějově

28.10.2018

Rázně vykročil Ivo Gazdoš za celkovým vítězstvím v seriálu Velkých cen v trojbandu. Po zářijové výhře na Kladně se mu povedlo zvítězit i o uplynulém víkendu v Prostějově. V defenzivním finále hraném bez omezení náběhů porazil žižkovského Adama Baču v poměru 35:26. Ivo vede v celkovém pořadí o 28 bodů právě před Adamem.

Marek Faus posedmnácté mistrem republiky v kádru 71/2

21.10.2018

Nejlepším výkonem turnaje se prezentoval Marek Faus ve finále 28. republikového šampionátu v kádru 71/2. V zápase proti Janisovi Ziogasovi zahrál Marek partii do 175-ti bodů na 5 náběhů, když do zápasu vstoupil sérií 116. Marek Faus tak po zářijovém triumfu v kádru 47/2 ovládl i kádr velký.

Kohout s Alešem vítězí v Řipské

14.10.2018

Historicky prvními republikovými šampiony v trojbandu dvoučlenných klubových družstev na malém stole se stala kladenská dvojice Štěpán Kohout a Jan Aleš. Na turnaji hraném systémem každý s každým podávali oba dva stabilní výkony, nepoznali porážku a o jejich triumfu bylo více méně jasno již dvě kola před konce. Na druhém místě skončila prekvapivě dvojice Adam Bača Marcel Dirn ze Žižkova, třetí papírově nejsilnější dvojice z Havířova Ivo Gazdoš a Miroslav Bača.

Jaspers vítězí v historickém finále

10.10.2018

Třiapadesátiletý Holanďan Dick Jaspers získal o uplynulém víkendu svůj v pořadí již čtvrtý světový titul. Finálový zápas měl historický průběh. Prvně totiž o vítězi rozhodoval rozstřel. Na dva body v podání soupeře Francouze Jérémyho Buryho kontroval velezkušený Jaspers body tři a dokonale tak zvrátil průběh finálového zápasu na svou stranu. Dick se také generálním průměrem 2,352 postaral o nový světový rekord mistrovství světa.

Ivo Gazdoš vítězí na Kladně

9.10.2018

Hráč havířovského klubu Ivo Gazdoš se stal vítězem prvního turnaje Velké ceny v trojbandu na závodním stole. Ivoš ve finále porazil domácího Radka Nováka nejtěsnějším poměrem o jeden bod na 31 náběhů. Turnaj se zúčastnilo celkem 36 hráčů a odehrálo se celkem 64 zápasů.

Marek Faus získává 14. titul v kádru 47/2

24.9.2018

Marek Faus, hráč klubu SK Billard Centrum Praha, získal o uplynulém víkendu již svůj 14. mistrovský titul v disciplíně kádr 47/2. Ve finále porazil hráče BC LakoPlast Trmice Adama Kozáka po jednoznačném průběhu v poměru 200:18 na 4 náběhy.