Blomdahl po dvou letech vítězí na mezinárodní scéně

29.10.2017

Dokonalý dárek ke svým čtvrtečním pětapadesátiletým narozeninám si dnes dal Torbjörn Blomdahl. Švédský hráč po více než dvou letech dokázal triumfovat na turnaji světové série. Ve finále letošního šestého World cupu ve francouzském La Baule porazil svého odvěkého rivala Frédérica Caudrona v poměru 40:25 na 17 náběhů. Blomdahl se vítězstvím posunul na 4. místo světového žebříčku.
V podstatě přesně po roce se vrátila světová série v trojbandu do Francie. A stejně jako v minulém roce se pořadatelství ujal Joel Switala, který ve svém rodném městě La Baule s pomocí zastupitelstva tohoto města a mnoha dobrovolníků uspořádal další nezapomenutelný turnaj. Vítězství z minulého roku obhajoval Turek Murat Naci Coklu, který ve finále porazil aktuální světovou jedničku Daniho Sancheze poměrem 40:20 na 21 náběhů. Turnaje se účastnilo celkem 149 hráčů. Tentokrát byla logicky v převaze Evropa, kterou zastupovalo celkem 110 hráčů.
Největší otázkou před turnajem bylo, zda se povede Korejci Heang-Jik Kimovi potřetí v řadě vyhrát World cup. Poté, co v červenci vyhrál v Portu, následovalo zářijové vítězství v domácím prostředí. Tři vítězství na World cupu novodobá historie nepamatuje.
A hned první zápas hlavní části turnaje ukázal, že Kim přijel ve vskutku velmi dobré formě. Mezi posledními 32 se utkal s domácím Jéromem Barbeillonem, který se do hlavní soutěže dostal na divokou kartu. Domácí publikum jistě věřilo v úspěch svého hráče. Nicméně nástup Kima byl z kategorie, na kterou prostě nelze moc reagovat. V 9. náběhu bylo skore 27:4 pro korejského hráče. Kim zahrál ve 13. náběhu 9 a chyběly mu tři body do konce. S těmi se pak sice trápil a partii dohrál až v 19. náběhu. Konečná výhra 40:19 však byla velmi pohodová.
Unaveně vypadala světová jednička Dani Sanchez. Rodák z Barcelony, viditelně rozhozený z událostí posledních dnů ve svém rodném Katalánsku, se v zápase s Turkem Yukselem trápil. Nicméně soupeř na tom nebyl lépe a nakonec Sanchez zvítězil v poměru 40:37 na 29. náběhů. Lákadlem byl zápas mezi Blomdahlem a Sayginerem. Blomdahl viditelně svou čtvrteční oslavu narozenin nepřehnal a svého soupeře porazil 40:29 na 20 náběhů. Na skvělý kvalifikační výkon navázal Korejec Dong-Koong Kang. Kang v kvalifikaci zahrál 40 bodů na 8 náběhů ! Během zmíněných osmi náběhů třekrát zahrál sérii 9. V prvním kole hlavní části zametl Vietnamce Ngo na 15 náběhů !
Že by hrála roli výhra Leppense nad Caudronem v posledním kole belgické ligy ? Ani náhodou. Ve vzájemném zápase hlavní části World cupu se Leppens vůbec nechytil a Caudon ho smetl rozdílem 27 bodů na 20 náběhů. Možná trochu překvapivě dokázal porazit Jean-Paul de Bruijn svého belgického kamaráda Eddyho Merckxe. De Bruijn dokonale využil udělené divokou karty od pořadatele Joel Switaly a Begičana porazil 40:26 na 22 náběhů. Sérií 9 se dokonale povedlo zvrátit osud partie Turkovi Capakovi. Ten porazil Řeka Polychronopoulose o dva body na 28 náběhů. K nelibosti domácího publika již hned po prvním kole hlavní části neměla Francie žádného zástupce v turnaji. Bury, vracející se po nemoci, podlehl Turkovi Uymazovi 40:34 na 32 náběhů. Neuvěřitelná situace se stala v zápase Korejců. Jung-Han Heo prohrával po 17. náběhu s mladým Myungem-Woo Cho 27:32. V náběhu následujícím měl na sém kontě sérii šest a obrácenou kvartu. Heo sice kiksnul, ale trefil dlouhý-krátký mantinel, posléze červenou kouli, pak dlouhý mantinel a kouli žlutou. Čili zahrál právoplatný strk. Nicméně francouzský rozhodčí k překvapení všeech Hea „vyhodil“. Až po zápase jsme se dozvěděli, že francouzský výklad pravidel karambolu hovoří tak, že v případě kiksu v žádném případě neplatí strk. Podle francouzských pravidel sice soudce rozhodl správně. Ale jelikož soudcoval partii pod hlavičkou UMB, tak měl rozhodnout dle standartu UMB. Heo nakonec zápas prohrál o dva body na 25 náběhů. S turnajem se hned v prvním kole rozloučil Ital Zanetti. O tři body na 21 náběhů podlehl Vietnamci Ma. Světová dvojka Jaspers měla v zápase se Španělem Martinezem na 12 náběhů 11 bodů. Zbylých 29 bodů ? Jaspers na ně poteboval pouze 9 náběhů.

Sobotní fáze turnaje, kde hrálo již pouze posledních 16 hráčů přinesla skvostné zápasy. Nejprve se až neuvěřitelně, v repríze finále z minulého roku, v turnaji zachránil Sanchez. Turek Coklu vedl již v 10. náběhu 20:8. Sanchez se ale dotáhl a v 17. náběhu bylo skore 24:22. Pak ale znovu Murat Naci svému soupeři utekl. Vedl již 38:31. Avšak Sanchez zahrál ve 25. náběhu sérii 6, Coklu vynechal a Dani dohrál třemi body. Blomdahl vypadal velmi silně. V šestnáctce porazil Jae-Ho Cho 40:26 na 19 náběhů. Neuvěřitelný zápas sehráli Korejci Heang-Jik Kim a Dong Koong Kang. Zdálo se, že Kim jde za dalším snadným vítězstvím. Do pauzy zahrál sérii 11 a v 10. náběhu vedl 24:13. Po pauze vedení ještě navýšil až na 32:16. Jenže pak to přišlo. Kang zahrál v 15. náběhu sérii 15 !! Kim pak mohl za nepříznivého stavu 34:37 zápas šesti body dohrát. Poslední šestý ale nedal a Kang neúprosně zápas třemi dohrál. Šńůra 11 vítězných zápasů na World cupech v podání Heang-Jik Kima skončila v La Baule v osmifinále.
Velká pozornost se nevěnovala Vietnamci Ma. ten však chtěl navázat na své vystoupení z minulého roku, kdy v La Baule hned v prvním kole porazil v té době světovou jedničku Caudrona na 11 náběhů. Ma v osmifinále porazil Sung-Won Choie 40:26 na 25 náběhů. Skvělý zápas sehráli klubový kolegové z týmu La Baule. Vedoucí klubu v La Baule Joel Switala již před dvěma lety angažoval do svého týmu právě Caudrona s De Bruijnem, kteří se potkali v osmifinále turnaje. Co si asi musel říkat Jean-Paul, když se po dlouhé době dostane mezi posledním 16 a soupeř vám hned z výkopu zahraje sérii 15 ? De Bruijn skvěle bojoval, ale náskok Caudrona byl značný. Výhra Belgičana 40:29 na 12 náběhů ! Zápas jako řemen. Podobně nádherný byl zápas mezi Canem Capakem a Chi-Yeonem Cho. Výhra pro Turka v poměru 40:34 na 17 náběhů. Famozně hrál Myung-Woo Cho ! V 8. náběhu vedl nad Turkem Birolem Uymazem 30:1 !!! Zápas dohrál mladý Korejec v poklidu v 16. náběhu. Poslední zápas této fáze mezi Tranem a Jaspersem byl rovněž neskutečný. Jaspers zahrává do pauzy sérii 12, v 9. náběhu vede 16:28 a zdá se býti jasno. Vietnamec ale po pauze hned v následujících dvou nábězích zahrává série 6 a 6. Tím srovnává na 28:28. Jaspers kontruje ve 12. náběhu sérií 4 bodů. Ovšem Tran zahrává 4-0-4 a vede 36:33. Nervozní závěr zápasu lépe zvládne Tran a po jednom bodu dohraje partii ve 23. náběhu. Rozhozený Jaspers ani netrefuje zahajovací pozici.
Úroveň první session sobotních čtvrtfinálových zápasů ? 13 náběhů ! Blomdahl se nepáře se Sanchezem a ve 13. náběhu dohrává zápas sérií 12 ! Druhý čtvrtfinálový zápas mezi Kangem a Ma přinese zdrcující sérii sérií :) Ma postupně zahrává 6-7-4-8-6-2. V osmém náběhu vede 8:34. Na posledních šest bodů sice potřebuje pět náběhů, ale i tak skvostný výkon a jednoznačná výhra nad Kangem. Postupem do semifinále si tak Ma vyrovnává svůj nejlepší výkon na mezinárodní scéně. Stejný kousek se mu povedl v roce 2011 v korejském Suwonu.
Ve druhé session se již na tak vysoké úrovni nehrálo. Turka Capaka a jeho dosavadní nejlepší tažení World cupem zastavil Frédéric Caudron. Vítězství pro Belgičana v poměru 40:29 na 25 náběhů. V posledním čtvrtfinálovém utkání po celý průběh dotahoval Vietnamec Tran. Nejblíže, na rozdíl dvou bodů, se dostal Tran ve 21. náběhu. Cho vedl 32:34. Možné drama utnul mladý Korejec hned v zárodku. Zápas nekopromisně dohrál sérií 6.
Evropa versus Asie. I tak by se dalo nazvat nedělní semifinále. Obrovské zkušenosti a celkem 61 triumfů na World cupech v podání Blomdahla s Cadronem. Na druhé straně po velkém mezinárodním úspěchu prahnoucí Vietnamec Ma a supertalent Cho, který byl již ve svých 20-ti letech dvakrát na podiu World cupu.
Oba Asijati měli šance na vítězství, ale možná právě ty desítky medailových zápasů na mezinárodní scéně hrály velkou roli pro evropské matadory. Blomdahl porazil Ma v poměru 40:32 na 30 náběhů, když Ma nebyl ani jednou ve vedení. Caudron proti Cho zahrál v 8. náběhu za stavu 14:16 sérii 8 a dostal se do vedení o 10 bodů. Závěr zápasu nebyl ze strany Frédérica ideální, nakonec však vyhrál o 6 bodů ve 21. náběhu. Pro oba asijské hráče se jedná o další skvělý úspěch. Cho je v novém vydání světového žebříčku na 21. místě, Ma hned za ním.
Ve finálovém zápase se hrálo nejenom o vítězství na letošním 6. World cupu. Jak Blomdahl, tak Caudron jsou také vysoko v bodování seriálu World cupů 2017. A tím, že Heang-Jik Kim si po porážce s Kangem moc bodů nepřipsal, se mu mohl vítěz finálového zápasu z La Baule velmi přiblížit.
Caudron vstoupil do finálového zápasu parádně. Z výkopu zahrál 7. Blomdahl ale zahrál série 2-5-2-0-5 a po 5. náběhu se dostal do vedení 12:14. V 8. náběhu za stavu 15.15 zahrál do pauzy sérii 6. V 10. náběhu přišla další série 6 a Švéd již vedl o 11 bodů v poměru 17:28. Caudron se nemohl chytit a zahrát vyšší sérii. Blomdahl pak v 17. náběhu zahrál sérii 5, díky které zápas dohrál.
Celkově již 44 vítězství na World cupu s do své sbírky připisuje švédský fenomén Torbjörn Blomdahl. Nejlepším možným způsobem tak oslavuje své pětapadesátileté narozeniny a celému světu ukazuje, že i v tomto řeklo by se pokročilejším věku se dá hrát kulečník té nejvyšší úrovně. Blomdahl čekal na tak velký triumf dva roky. Po skvostném roce 2015, kdy vyhrál World cup v Portu, následně v listopadu svůj šestý titul mistra světa a stal se tak světovou jedničkou se dočkal až v La Baule.
Torbjörn Blomdahl se díky vítězství posunul na 4. pozici světového žebříčku za vedoucího Sancheze, druhého Kima a třetího Jasperse. Zejména je ale druhý v pořadí letošního seriálu World cupů, kde po sečtení bodů z letošních šesti turnajů ztrácí 8 bodů na prvního Heang-Jik Kima. Poražený finalista Caudron ztrácí na třetí pozici bod 36. Čtvrtý Jaspers zaostává o 40 bodů. Připomínám, že vítěz seriálu World cupů se v březnu utká v Antverpách z letošním mistrem světa o Super cup.
A právě Mistrovství světa je dalším turnajem v kalednáři světové federace UMB. Od 8. do 12. listopadu se v bolívijském městě Santa Cruz utká světové elita o nejprestižnější trojbandový titul. Obhájcem je Španěl Dani Sanchez. Naši federaci reprezentuje aktuální mistr republiky Honza Hudák.
V prosinci se pak uzavře letošní sezona UMB sedmým World cupem v tradiční destinaci Hurghadě.
Skvělou zprávou je, že při slavnostním vyhlášení Joel Switala oznámil třetí pokračování World cupu v La Baule.
Ještě informace z funkcionářského pole. Během World cupu proběhl mítink zástupců francouzské kulečníkové federace a zástupci světové konfederace kulečníkových sportů (WCBS). Francouzská federace podává přihlášku kulečníku na francouzský olympijský výbor jakožto jednoho ze sportů na olympijských hrách v roce 2024, které proběhnou v hlavním francouzském městě Paříži. Pořadatel olympijských her má právo zařadit do programu až čtyři sportovní odvětví dle svého uvážení. V kolébce karambolového kulečníku Francii má náš sport šanci jednu z největších v historii. Držme tedy palce fuknionářským elitám našeho sportu, ať se jim povede pro zařazení kulečníku na OH 2024 udělat maximum.
Kompletní výsledky World cupu La Baule
Výsledky CueSco
Videogalerie turnaje
Světový žebříček
Pořadí World cupů 2017

 

Další top zprávy

Milan Ráček oslavil narozeniny mistrovským titulem

7.1.2018

Stylově oslavil Milan Ráček své sobotní dvaašedesátileté narozeniny. Dnes totiž bohumínský hráč získal svůj třetí národní titul na závodním stole. Ve finále 27. republikového šampionátu v kádru 71/2 porazil ve finále trmického Adama Kozáka v poměru 175:79 na 10 náběhů.

Armin Kahofer vítězí v Bohumíně

20.12.2017

Třiačtyřicetiletý Rakušan Arnim Kahofer zvítězil na jubilejním 15. ročníku Turnaje mistrů města Bohumína. Ve dvanáctičlenném poli soupeřů Arnim nenašel přemožitele. Ve finále porazil druhého zahraničního účastníka turnaje Holanďana Michela van Silfhouta jasně 6:0.

Vítejte v nové éře kulečníku !

12.12.2017

Přeloženo ze článku Welcome to the new age of billiards publikovaného dne 12. prosince 2017 na Kozoom.com
http://www.kozoom.com/en/billiard-carom/news/welcome-to-the-new-age-of-billiards.html

S obrovským nadšením přijala světová kulečníková obec nejnovější zprávy ohledně nové, zářné budoucnosti trojbandového kulečníku. Více velkých turnajů v kalendáři, spektakulární navýšení prize-money na jednotlivých turnajích. Nový impuls, který vzešel s historické dohody mezi světovou biliardovou federací (U.M.B.) a Kozoom International, je pro následující roky požehnáním pro karambolový kulečník. Stávající cyklus World cupů a Mistrovství světa jednotlivců byly zásadním způsobem vylepšeny. K tomu se navíc v kalendáři objeví nové cyklusy turnajů. „Jsou to pro nás fantastické zprávy“, reagují TOP hráči našeho sportu.

Extraliga v trojbandu – 5. hrací kolo

10.12.2017

Další dvě vítězství přidal obhájce titulu z loňské sezony tým Kladna A v 5. hracím víkendu a po téměř poloviny soutěže vede tabulku o sedm bodů před Áčkem Žižkova.
Celková tabulka je však ovlivněna třemi odloženými utkání tohoto kola. Jablonecký tým, který měl na programu zápasy v Brně a Prostějově musel kvůli nemoci svých hráčů zápasy odložit. Sobotní zápas Žižkova B s Kladnem B byl odložen kvůli návratu Korce z Hurghady. Nahrádní termíny zatím nejsou známy.

Belgický World cup a historická dohoda

9.12.2017

Dnes nebylo úplně daleko k tomu, aby si nezainteresovaný divák neřekl, že si dopoledne pustil na Kozoomu belgické mistrovství v trojbandu. No dvě vítězství Leppense a semifinálové složení letošního posledního World cupu V Hurghadě by vypadalo takto – Merckx – Leppens a Caudron – Forthomme. Leppens však v osmifinále vypadl s Turkem Coklu, kterého v dalším kole vyřadil Ital Zanetti. A tak právě Marco doplnil na stupních vítězů belgickou trojici. Finálové složení z nedávného Mistrovství světa se neopakovalo. Caudron, který také bojoval o celkový triumf letošního seriálu World cupů, podlehl skvěle hrajícímu Forthommovi. Avšak Roland ve finálovém klání nestačil na rozjetého Eddyho Merckxe, když prohrál v poměru 40:25 na 19 náběhů.

Frieda vyhrává 2. Velkou cenu v jednobandu – Vital sports

4.12.2017

O uplynulém víkendu se v ostravské herně Vital sports odehrála druhá Velká cena v jednobandu na závodním stole. Turnaje se účastnilo celkem osm hráčů. A stejně jako na prvním turnaji se hrálo systémem každý s každým do sta bodů na 20 náběhů. V poli účastníků turnaje nenašel přemožitele Jan Frieda a radoval se tak z konečného vítězství na turnaji.

Radek Novák suverénně vítězí na Žižkově

20.11.2017

Parádní výkon předvedl Radek Novák, hráč klubu BK Ekvita Kladno, o uplynulém víkendu na 3. Velké ceně v trojbandu na závodním stole, která se odehrála v žižkovském klubu. Radek stejně jako Martin Boháč v Prostějově ovládl turnaj Velké ceny s generálním průměrem přes 1,3. Ve finále jasně porazil domácího hráče Adama Baču v poměru 35:11 na 25 náběhů.

Frédéric Caudron trojnásobným mistrem světa

14.11.2017

Pouze dvakrát v historii světových šampionátů v trojbandu se stalo, že oba finalisté byli reprezentanti jedná země. Navíc se tento fakt datuje do let 1936 a 1938. Až po 79-ti letech se tato situace opakovala. O uplynulém víkendu se ve finále 70. Mistrovství světa v trojbandu potkali dva fenomenální Belgičané – Frédéric Caudon a Eddy Merckx. Pro oba hráče to byla šance na zisk třetího individuálního zlata. Společně navíc získali čtyři po sobě jdoucí světové tituly ve dvojicích v německém Viersenu mezi lety 2012 až 2015. Tipy fanoušků na vítěze turnaje byly cca 50 na 50. Ovšem to, co ve finále předváděl Frédéric nemělo v historickém kontexku finále Mistrovství světa obdoby. Na 40 bodů potřeboval pouze 9 náběhů, na což Eddy neměl šanci reagovat. Caudron navíc zahrál generální průměr z turnaje 2,089, což je také historicky nejlepší výkon na Mistrovství světa.

Martin Vedral získává první republikový titul na závodním stole

13.11.2017

Nejlepší možný dárek si ke svým blížícím se děvětatřicátým narozeninám dal trmický hráč Martin Vedral. V domácím prostředí nenašel po celý průběh republikového šampionátu v kádru 47/2 přemožitele a raduje se ze zisku svého první republikového titulu na závodním stole. Martin ve finále porazil Janise Ziogase v poměru 200:172 na 12 náběhů.

Extraliga v trojbandu – 4. hrací kolo

5.11.2017

První venkovní zápasy sehrál favorit soutěže tým Kladna A. A sehrál je velmi úspěšně. Dvě výhry a generální průměr družstva přes 1. K tomu Radek Novák zaznamenal letošní nejlepší výkon v partii do 40-ti bodů. V sobotu v Prostějově porazil Kalabise na 24 náběhů.

Další zpravodajství

Milan Ráček oslavil narozeniny mistrovským titulem

7.1.2018

Stylově oslavil Milan Ráček své sobotní dvaašedesátileté narozeniny. Dnes totiž bohumínský hráč získal svůj třetí národní titul na závodním stole. Ve finále 27. republikového šampionátu v kádru 71/2 porazil ve finále trmického Adama Kozáka v poměru 175:79 na 10 náběhů.

Armin Kahofer vítězí v Bohumíně

20.12.2017

Třiačtyřicetiletý Rakušan Arnim Kahofer zvítězil na jubilejním 15. ročníku Turnaje mistrů města Bohumína. Ve dvanáctičlenném poli soupeřů Arnim nenašel přemožitele. Ve finále porazil druhého zahraničního účastníka turnaje Holanďana Michela van Silfhouta jasně 6:0.

Vítejte v nové éře kulečníku !

12.12.2017

Přeloženo ze článku Welcome to the new age of billiards publikovaného dne 12. prosince 2017 na Kozoom.com
http://www.kozoom.com/en/billiard-carom/news/welcome-to-the-new-age-of-billiards.html

S obrovským nadšením přijala světová kulečníková obec nejnovější zprávy ohledně nové, zářné budoucnosti trojbandového kulečníku. Více velkých turnajů v kalendáři, spektakulární navýšení prize-money na jednotlivých turnajích. Nový impuls, který vzešel s historické dohody mezi světovou biliardovou federací (U.M.B.) a Kozoom International, je pro následující roky požehnáním pro karambolový kulečník. Stávající cyklus World cupů a Mistrovství světa jednotlivců byly zásadním způsobem vylepšeny. K tomu se navíc v kalendáři objeví nové cyklusy turnajů. „Jsou to pro nás fantastické zprávy“, reagují TOP hráči našeho sportu.

Extraliga v trojbandu – 5. hrací kolo

10.12.2017

Další dvě vítězství přidal obhájce titulu z loňské sezony tým Kladna A v 5. hracím víkendu a po téměř poloviny soutěže vede tabulku o sedm bodů před Áčkem Žižkova.
Celková tabulka je však ovlivněna třemi odloženými utkání tohoto kola. Jablonecký tým, který měl na programu zápasy v Brně a Prostějově musel kvůli nemoci svých hráčů zápasy odložit. Sobotní zápas Žižkova B s Kladnem B byl odložen kvůli návratu Korce z Hurghady. Nahrádní termíny zatím nejsou známy.

Belgický World cup a historická dohoda

9.12.2017

Dnes nebylo úplně daleko k tomu, aby si nezainteresovaný divák neřekl, že si dopoledne pustil na Kozoomu belgické mistrovství v trojbandu. No dvě vítězství Leppense a semifinálové složení letošního posledního World cupu V Hurghadě by vypadalo takto – Merckx – Leppens a Caudron – Forthomme. Leppens však v osmifinále vypadl s Turkem Coklu, kterého v dalším kole vyřadil Ital Zanetti. A tak právě Marco doplnil na stupních vítězů belgickou trojici. Finálové složení z nedávného Mistrovství světa se neopakovalo. Caudron, který také bojoval o celkový triumf letošního seriálu World cupů, podlehl skvěle hrajícímu Forthommovi. Avšak Roland ve finálovém klání nestačil na rozjetého Eddyho Merckxe, když prohrál v poměru 40:25 na 19 náběhů.

Frieda vyhrává 2. Velkou cenu v jednobandu – Vital sports

4.12.2017

O uplynulém víkendu se v ostravské herně Vital sports odehrála druhá Velká cena v jednobandu na závodním stole. Turnaje se účastnilo celkem osm hráčů. A stejně jako na prvním turnaji se hrálo systémem každý s každým do sta bodů na 20 náběhů. V poli účastníků turnaje nenašel přemožitele Jan Frieda a radoval se tak z konečného vítězství na turnaji.

Turnaj mistrů města Bohumína 2017

1.12.2017

15. ročník Turnaje mistrů města Bohumína

Pět mistrů Evropy, sedm mistrů ČR, tři dny, jeden vítěz.

Garantem turnaje je senátor a starosta města Bohumína pan Petr Vícha.

Hráčské obsazení:

Michel van Silfhout, Arnim Kahofer, Marek Faus, Otakar Truksa, Radovan Hájek, Milan Ráček, Miroslav Andrejovský, Ivo Gazdoš, Martin Boháč, Martin Vedral, Adam Kozák, Janis Ziogas

SLEDUJTE ŽIVÝ PŘENOS NA TVCOM A LIVESCORE VŠECH ZÁPASŮ VE VÝSLEDKOVÉM SERVISU

Více na bcbohumin.cz

Vánoční turnaj BC Řipská 2017

1.12.2017

Přijměte pozvání na tradiční Vánoční turnaje BC Řipská 2017.

V karambolu se budou hrát kvarty, v poolu devítka.

Celý turnaj Vám jako každý rok zpříjemní vánoční menu, skvělá  atmosféra a v neposlední řadě také nemalé finanční výhry a další ceny.

Akce je dotována částkou 25 100 Kč!
Podrobnosti naleznete zde.
Těšíme se na Vaši účast!

Vánoční turnaj BC Ekvita Kladno

1.12.2017

Billiard klub Ekvita Kladno

Karambol: Trojband MS
Pool: 10-ball
Šipky: 501 DO

Občerstvení v ceně startovného, od 20 hodin vystoupení country kapely Dřeváci.

Radek Novák suverénně vítězí na Žižkově

20.11.2017

Parádní výkon předvedl Radek Novák, hráč klubu BK Ekvita Kladno, o uplynulém víkendu na 3. Velké ceně v trojbandu na závodním stole, která se odehrála v žižkovském klubu. Radek stejně jako Martin Boháč v Prostějově ovládl turnaj Velké ceny s generálním průměrem přes 1,3. Ve finále jasně porazil domácího hráče Adama Baču v poměru 35:11 na 25 náběhů.