BC Bohumín po šesti sezonách mistrem ČR TD družstev

14.6.2020

Dlouhých šest sezon čekal bohumínský A tým na triumf v soutěži tříčlenných družstev v technických disciplínách na malém stole. Poslední titul se datuje do sezony 2013/2014, kdy ve formátu celorepublikové soutěže Bohumín ani jednou v soutěži neprohrál. Pak přišla pětiletá nadvláda ostravské trojice Onderka-Hájek-Dvořáček. Ostrava se však letos do play-off z dlouhodobé soutěže nedostala. Bohumín dnes ve finále porazil další severomoravský tým z Havířova v poměru 11:7. Třetí místo obsadilo družstvo z Trmic. 

O postupu prvních dvou družstev do finálového turnaje bylo z dlouhodobých soutěží v Čechách a na Moravě rozhodnuto již celkem s předstihem konce soutěže. Díky koronaviru se v české části nedohrály poslední dvě utkání. Ty by už ale nic nezměnily na faktu, že vítězem soutěže se stalo družstvo Trmic, z druhého místa postoupil do play-off Náchod. Na Moravě jasně kraloval Bohumín, druhé místo obsadil Havířov. 

SEMIFINÁLE

Družstva se tak utkaly křížem na moravské půdě. 
Bohumínští sehráli play-off bez stálého člena týmů Václava Majewského. Ten totiž podstoupil operaci kolene, která mu znemožnila sehrát finálový turnaj. Miroslava Andrejovského a Milana Ráčka tak doplnil Daniel Mikala. Semifinálovým soupeřem Bohumína tedy byl Náchod. Družstvo náchodských rovněž poznamenaly zdravotní lapálie a tak připravenost hráčů nebyla na tak vysoké úrovni. 

Domácí družstvo rozhodlo o svém postupu do finále již po dvou kolech. Za hosty zvítězil v šesti odehraných partiích pouze Jan Frieda v kádru 52/2. O nejlepší výkon dne se postaral Andrejovský, který zahrál kádr 52/1 na 7 náběhů. Jednoband vyhráli poměrem 4:2 taktéž domácí a tak konečný stav utkání byl 14:4.
Bohumínští se tak mohli těšit na nedělní finále na domácích stolech. Náchod čekalo utkání o třetí místo v Havířově.

BC Bohumín – TJ Náchod

A právě druhé semifinálové utkání v Havířově mezi domácím družstvem s hosty z Trmic přineslo dramatickou koncovku. Oba týmy nastoupily v nejsilnějším možném složení. Za Havířov hráli Cebula, Gazdoš, Bača. Za hosty Vedral, Kozák, Hroník.

V prvním kole, kdy se hrál kádr 52/2 do 200 bodů, se ujali vedení hosté. Gazdoš sice porazil Hroníka na 9 náběhů. Vedral ale porazil na stejný počet náběhů Baču a Kozák na 13 náběhů o 12 bodů Cebulu.
Stejným poměrem vyhrály Trmice i druhé kole. V kádru 52/1 porazil Martin Vedral Iva Gazdoše 150:110 na 11 náběhů a Adam Kozák Mirka Baču 150:82 na 10 náběhů. Cebula výhrou ve volné hře nad Hroníkem na 5 náběhů ještě dal šanci domácím na zvrat v utkání. 

Jedna vyhraná partie, tak stačila trmického týmu k celkové výhře v utkání. Nejprve se dohrál zápas Cebula – Kozák. Domácí hráč začal sérií 40. Adam Kozák ale srovnal stav ve 3. náběhu, když zahrál sérii 34. Cebula však okamžitě kontroval sérií 47. Na to Kozák nenašel odpověď a Cebula v dalším 5. náběhu zápas 11 body ukončil. Hroník sehrál vyrovnanou partii s Gazdošem pouze do poloviny zápasu. Za stavu 43:45 zahrál domácí hráč 34 sérii a tím definitivně rozhodl své výhře. Situace byla pro Trmice svízelná. Martinovi Vedralovi se v zápase s Mirkem Bačou nedařilo. Po 10. náběhu již prohrával 38:88. Po 12. náběhu byl stav 67:95. V asi poslední možný moment se Martinovi daří dostal se do série a zápas nakonec jako první sérií 33 bodů dohrává. Mirek nutně potřebuje zahrát pět bodů, aby zápas a tím celé utkání zremizoval. V ten moment by rozhodoval přepočtený generální průměr družstva. Informace jsou takové, že se nejednalo o pět snadných strků v rohu. Mirkovi se ale povedlo vyřešit pět nelehkých pozic a utkání zremizoval. 
Domácí tušili, že mají k postupu blíže. Rozdíl v počtu odehraných karambolů ve volné hře a také v jednobandu nakonec rozhodl ve prospěch domácích. Ti zahrál GPD 58,47, zatímco hosté 54,33.

BC Havířov – BC LakoPlast Trmice

ZÁPAS O TŘETÍ MÍSTO

O vůbec nejlepší výkon družstva se postarali v utkání o 3. místo hráči Trmic v této sportovní sezoně. A to zejména díky Martinovi Vedralovi. Martin potřeboval na všechny tři partie pouhých 16 náběhů. Kádr 52/2 začal sérií 143 ! Zápas ukončil ve 4. náběhu. Luděk Řehůřek měl v dohrávce sérii 108 a bohužel 9 před koncem vynechal. V kádru 52/1 začal Martin sérií 111 ! Dohrál ve 3. náběhu = nejlepší partie sezony. Luděk byl bez šance. Mimochodem o nejvyšší sérii sezony v této disciplíně se postaral právě Luděk. Zahrál 124 a to rovněž z výkopu v zápase s Pavlem Hurdálkem. Jednoband Martin dohrál proti Friedovi v 9. náběhu. Celkem tedy 16 náběhů. 
Martin tak položil základ k vítězství Trmic v boji o bronzovou medaili. Jaroslav Hroník přidal výhry v kádru 52/2 a volné hře. Adam Kozák sice prohrál kádr 52/2 s Petrem Barešem, který na něj vytáhl sérii 127. Ale v kádru 52/1 mu prohru oplatil a dohrál v 11. náběhu. A v jednobandu Adam díky dvěma sériím 43 vyrovnal včerejší výkon Cebuly a dohrál na 5 náběhů. 
Sečteno podtrženo trmické družstvo zahrál generální průměr družstva 72,4, což je jednoznačně nejlepším výkonem této sezony a po zásluze si ze severní Moravy odváží bronzové medaile. 

BC LakoPlast Trmice – TJ Náchod

FINÁLE

Papírový favoritem finálového klání byl bezesporu Havířov. Třetí hráč domácích Daniel Mikala přece jenom nemá zkušenosti z finálových zápasů o titul mistra ČR a tak museli doslova dřít Andrejovský s Ráčkem. Avšak hned v kádru 52/2 prohrál Milan Ráček s Tomášem Cebulou. Ráček se dostal do vyšší série až z dohrávky. Měl 66 a nakonec 13 před koncem vynechal. Andrejovský po jasné výhře nad Gazdošem 200:40 na 10 stav srovnal. Bača ale na náběhy porazil Mikalu a hosté se tak ujali vedení. 
Ve druhém kole vedení záhy navýšil Tomáš Cebula, který na 5 náběhů porazil Mikalu. Andrejovskému se ale v kádru 52/1 znovu povedlo porazit Gazdoše. Dramatický byl zápas mezi Bačou a Ráčkem. Domácí hráč za nepříznivého stavu 138:114 ve 14. náběhu zahrál sérii 33. Tři body tedy chyběly do limitu 150-ti bodů. Tím se ale dostal pod tlak Bača. Psal se totiž poslední náběh a musel dělat minimálně 10 bodů, aby svého soupeře předehnal. Nakonec udělal 11, nedal poslední a tím dal velkou šanci Ráčkovi, aby z dohrávky zápas dokonale otočil. Ráček ale zahrává pouze dva body a zápas končí remízou. 
Hosté tedy vedou před jednobandem 5:7 a mají blízko k zisku titulu. Poslední disciplína, ale dokonale zamíchala s celkovým výsledkem. Kdo by čekal, že domácí vyhrají 6:0 ? Andrejovský i do třetice porazil Gazdoše, tentokrát v poměru 100:80. Ráček na náběhy udolal Cebulu a vše dokonal Mikala, který porazil odevzdaného Baču. 
A tak k velké radosti domácích se ze zisku letošního titulu raduje družstvo BC Bohumína. Havířov poráží v poměru 11:7.

BC Bohumín – BC Havířov

Bohumínské družstvo by nás mělo reprezentovat na tradiční Dunajském poháru. Zatím však není známo, kdy se turnaj mistrů Česka, Rakouska a Bavorska uskuteční.

Letošní sezona technických disciplín je u konce. Bohužel se letos nikdo nestal mistrem ČR v jednobandu a trojboji. Tyto mistrovství byly díky koronaviru zrušeny. 

Přehled celostátního žebříčku:
Volná hra 
GP 59,96 – Cebula
NJP 250 – Andrejovský, Cebula
NS 250 – Andrejovský, Cebula

https://ceskykarambol.jvg.cz/2019/statistiky/?base_region_id=&region_id=&table_size_id=1%7C1&club_id=&competition_id=&gender_id=&age_id=

Kádr 52/2
GP 29,54 – Vedral
NJP 66,66 – Vedral, Boček | 75 – Březina (do 150)
NS 157 – Vedral

https://ceskykarambol.jvg.cz/2019/statistiky/?base_region_id=&region_id=&table_size_id=1%7C4&club_id=&competition_id=&gender_id=&age_id=

Kádr 52/1
GP 15,50 – Vedral
NJP 50,00 – Vedral
NS 124 – Řehůřek

https://ceskykarambol.jvg.cz/2019/statistiky/?base_region_id=&region_id=&table_size_id=1%7C13&club_id=&competition_id=&gender_id=&age_id=

Jednoband
GP 9,41 Gazdoš
NJP 20,00 – Gazdoš, Vedral, Kozák, Cebula, Hejlík Pavel
NS 67 – Vedral

https://ceskykarambol.jvg.cz/2019/statistiky/?base_region_id=&region_id=&table_size_id=1%7C5&club_id=&competition_id=&gender_id=&age_id=

Další top zprávy

Kladno potřetí v řadě mistrem družstev v 3B na malém stole

1.7.2020

Stejně jako v loňské sezoně se ve finále republikového šampionátu družstev utkaly družstva Kladna a Havířova. Zatímco loni po remíze 3:3 o vítězi rozhodl až generální průměr, tak letos se Kladno již potřetí v řadě radovalo z mistrovského titulu po výhře v poměru 4:2. Třetí místo obsadily družstva AKK Brna a BC Ostravy. 

Marek Faus potřetí mistrem Evropy v týmech

16.3.2020

Dvanáctý ročník Mistrovství Evropy týmů v technických disciplínách hostilo podruhé v řadě francouzské město Douarnenez. Tamní billiardový klub již podruhé obhajoval triumf z evropského týmového šampionátu. A byl znovu úspěšný. V minulých dvou sezonách v sestavě Swertz-Soumagne-Le Deventec. Letos došlo díky suspendaci Pierra Soumagne ke změně v sestavě, ve které ho nahradil Marek Faus. Finálový den byl díky koronaviru opravdu zvláštní. Domácí ale i bez tradiční početné divácké podpory byli nejsilnější a ve finále porazil další francouzský tým Oissel v poměru 4:2. 

Rudolf Bílek historicky prvním republikovým šampionem ve 5-pins

16.3.2020

Čtyřiasedmdesátiletý hráč žižkovského klubu Rudolf Bílek se o uplynulém víkendu stal historicky prvním republikovým šampionem v disciplíně 5-pins. Po téměř dvouhodinovém boji porazil Bílek ve finálovém klání Ladislava Pohůtku hrajícího v barvách pořádajícího BC Kladno v poměru 3:2 na sety. Třetí místo obsadili hráči z Jablonce nad Nisou Jan Hudák a junior Matěj Nápravník. Matěj se postaral o největší překvapení turnaje, když ve čtvrtfinále vyřadil vítěze lednové 1. Velké ceny Václava Dvořáčka.  

Gazdoš vyhrává poslední Velkou cenu v 3B v Prostějově

9.3.2020

Vítěz celkového seriálu Velkých cen byl již znám před posledním turnajem. Čtvrtý turnaj z pěti možných se mu ale o uplynulém víkendu vyhrát nepovedlo. Radek Novák stejně jako v říjnu na Žižkově ve finále nestačil na svého úhlavního soka této soutěže Iva Gazdoše z Havířova, když prohrál 35:26 na 32 náběhů. Pouze dva vítěze pěti jednotlivých turnajů má letošní seriál Velkých cen. Radek Novák ztratil v konečném součtu pouhých 16 bodů z maximálních 200. Třikrát triumfoval, dvakrát prohrál v Ivošem finále. Druhé místo obsadil Ivoš se ziskem 139 bodů. Dominanci prokazuje i jejich dosažený generální průměr. V Prostějově se oba pohybovali nad 1,100. A stejnou metu oba překonali v součtu celého seriálu. 

Kladno zahrálo 1,347 průměr družstva

3.3.2020

Sedmý hrací víkend Extraligy trojbandu rozhodl o prvních dvou místech tabulky. Dost také napověděl o vítězi soutěže, dramatický byl boj o 6. příčku tabulky, bylo k vidění plno velmi dobrých výkonů, vysokých sérií a jeden vůbec z nejlepších výkonů z pohledu generálního průměru družstva z utkání.

Dani Sanchez králem v Antalyi

24.2.2020

Fantastických dvanáct dnů prožil dlouhodobě nejlepší španělský hráč Daniel Sanchez. Dani nejprve se svým kolegou Rubénem Legazpim zvítězil na evropském šampionátu dvojic. O týden později si po přesně 1063 dnech připsal své 13. vítězství na turnaji světového poháru. Ve finále porazil do té doby na turnaji nejlépe hrajícího hráče Dicka Jasperse v poměru 50:35 na 28 náběhů. Sanchez se tak po více jak dvou letech vrací ve světovém žebříčku do chráněné TOP 14 a na dalších turnajích bude nasazen do hlavní fáze turnaje. Výhry věnoval svému otci, který zemřel na konci minulého roku.

Ondřej Hošek mistrem v kádru 47/2

23.2.2020

První seniorský titul mistra republiky si o uplynulém víkendu připsal hráč BC Ponětovice Ondřej Hošek. Juniorský mistr Evropy ve volné hře z roku 2016 ve finále udolal přerovského Miloše Hávu v poměru 109:99. 

Soustředění talentované mládeže

23.2.2020

V jabloneckém klubu o uplynulém víkendu proběhlo soustředění mládežníků vedené pod sekcí karambol ČMBS. Povedlo se tak navázat na soustředění z loňského června, kde se naši nejmladší hráči sjeli do Chlumce nad Cidlinou.
V Jablonci nad Nisou se soustředění zúčastnilo celkem 14 hráčů. Ti byli rozděleni do celkem čtyř skupin. Na programu byly celkem tři vyučovací bloky. Účastníkům soustředění se věnovalo celkem pět lektorů. Adam Bača se zaměřoval na technické disciplíny, Jan Hudák na trojband, Vít Pechman a Václav Dvořáček na 5-pins a Petr Bušanský na základy psychologie. 
Nejpočetnější zastoupení měl domácí klub s osmi účastníky. Nováčky byli tři kluci z Újezdečku. Dále pak Matouš Kuchař z Čermné nad Orlicí, Matyáš Rybáček z Chlumce nad Cidlinou a Theo Krajčí z Nýřan.
V průběhu Velikonoc se Bruselu koná evropský mládežnický šampionát. Naši federaci budou reprezentovat tři hráči. Milan Ettel s Matějem Nápravníkem budou hrát juniorský turnaj v trojbandu na závodním stole. Společně pak nový turnaj dvojic tzv. Biathlon – kombinace trojbandu a 5-pins. Matěj je také přihlášen do turnaje ve 5-pins. Třetím účastníkem je Theo Krajčí. Ten se jakožto nejmladší zúčastní turnajů kadetů a to ve volné hře a trojbandu na malém stole.

Nadále platí výzva VV sekce karambol, aby činovníci klubů registrovali své kadety, juniory do ČMBS. Na výkonnosti nezáleží. Cílem těchto akcí je kluky sblížit a v novém prostředí jim kulečník představit. 

Poděkování patří pořádajícímu jabloneckému klubu a to zejména jeho místopředsedovi Petru Bušanskému. Tomu se na akci povedlo zajistit záštitu náměstka primátora Jablonce nad Nisou pana Mgr. Davida Mánka. S tím souvisí propagace akce na sociálních sítí statutárního města Jablonce nad Nisou. Dále také v libereckém kraji o soustředění informoval mediální partner akce Radio Contact Liberec. 

Fotogalerie

Španělé mistry Evropy ve dvojicích

16.2.2020

Zcela po zásluze se španělská dvojice Daniel Sanchez a Rubén Legazpi stala mistry Evropy prr tuto sportovní sezonu. Španělé se ve finále utkali s domácímu Turky. Utkání skončilo nerozhodně 2:2 a tak následoval rozhodující set do 15-ti bodů ve scotch double. V něm domácí hráči nenašli odpověď na skvělou hru soupeřů. Sanchez z Legazpim set stylově dohráli sérií sedmi bodů v 5. náběhu a radují se ze zisku evropského titulu. Naši reprezentanti Martin Boháč s Janem Alešem obsadili konečné velice slušné 12. místo. 

Therese Klompenhouwer poosmé v řadě mistryní Evropy

13.2.2020

Splnila, co před turnajem prohlásila. „V současné formě mě nikdo na evropském šampionátu nemůže porazit.“ Sedmatřicetiletá Holanďanka Therese Klompenhouwer znovu dokázala, že je v ženské kategorii v evropském měřítku nedostižná. Ve finále se utkala se svojí krajankou Karinou Jetten. Klompenhouwer rozhodla zápas za stavu 12:11 ve 13. náběhu, když zahrála sérii jedenácti bodů. Zápas nakonec skončil 20:30 na 21 náběhů. Jedná se tak o již osmý evropský titul v řadě pro Therese. Poražená finalista Jetten vyřadila naši hráčku Irenu Hambálkovou ve čtvrtfinále a Irena tak obsadila konečné osmé místo. 

Další zpravodajství

Kladno potřetí v řadě mistrem družstev v 3B na malém stole

1.7.2020

Stejně jako v loňské sezoně se ve finále republikového šampionátu družstev utkaly družstva Kladna a Havířova. Zatímco loni po remíze 3:3 o vítězi rozhodl až generální průměr, tak letos se Kladno již potřetí v řadě radovalo z mistrovského titulu po výhře v poměru 4:2. Třetí místo obsadily družstva AKK Brna a BC Ostravy. 

Marek Faus potřetí mistrem Evropy v týmech

16.3.2020

Dvanáctý ročník Mistrovství Evropy týmů v technických disciplínách hostilo podruhé v řadě francouzské město Douarnenez. Tamní billiardový klub již podruhé obhajoval triumf z evropského týmového šampionátu. A byl znovu úspěšný. V minulých dvou sezonách v sestavě Swertz-Soumagne-Le Deventec. Letos došlo díky suspendaci Pierra Soumagne ke změně v sestavě, ve které ho nahradil Marek Faus. Finálový den byl díky koronaviru opravdu zvláštní. Domácí ale i bez tradiční početné divácké podpory byli nejsilnější a ve finále porazil další francouzský tým Oissel v poměru 4:2. 

Rudolf Bílek historicky prvním republikovým šampionem ve 5-pins

16.3.2020

Čtyřiasedmdesátiletý hráč žižkovského klubu Rudolf Bílek se o uplynulém víkendu stal historicky prvním republikovým šampionem v disciplíně 5-pins. Po téměř dvouhodinovém boji porazil Bílek ve finálovém klání Ladislava Pohůtku hrajícího v barvách pořádajícího BC Kladno v poměru 3:2 na sety. Třetí místo obsadili hráči z Jablonce nad Nisou Jan Hudák a junior Matěj Nápravník. Matěj se postaral o největší překvapení turnaje, když ve čtvrtfinále vyřadil vítěze lednové 1. Velké ceny Václava Dvořáčka.  

1. MČR 5-PINS

11.3.2020

Přijměte pozvání na historicky první republikový šampionát v disciplíně 5-pins.

BC Kladno | 14. – 15. března

Výsledky a živý přenos ve výsledkovém servisu

Gazdoš vyhrává poslední Velkou cenu v 3B v Prostějově

9.3.2020

Vítěz celkového seriálu Velkých cen byl již znám před posledním turnajem. Čtvrtý turnaj z pěti možných se mu ale o uplynulém víkendu vyhrát nepovedlo. Radek Novák stejně jako v říjnu na Žižkově ve finále nestačil na svého úhlavního soka této soutěže Iva Gazdoše z Havířova, když prohrál 35:26 na 32 náběhů. Pouze dva vítěze pěti jednotlivých turnajů má letošní seriál Velkých cen. Radek Novák ztratil v konečném součtu pouhých 16 bodů z maximálních 200. Třikrát triumfoval, dvakrát prohrál v Ivošem finále. Druhé místo obsadil Ivoš se ziskem 139 bodů. Dominanci prokazuje i jejich dosažený generální průměr. V Prostějově se oba pohybovali nad 1,100. A stejnou metu oba překonali v součtu celého seriálu. 

Kladno zahrálo 1,347 průměr družstva

3.3.2020

Sedmý hrací víkend Extraligy trojbandu rozhodl o prvních dvou místech tabulky. Dost také napověděl o vítězi soutěže, dramatický byl boj o 6. příčku tabulky, bylo k vidění plno velmi dobrých výkonů, vysokých sérií a jeden vůbec z nejlepších výkonů z pohledu generálního průměru družstva z utkání.

Dani Sanchez králem v Antalyi

24.2.2020

Fantastických dvanáct dnů prožil dlouhodobě nejlepší španělský hráč Daniel Sanchez. Dani nejprve se svým kolegou Rubénem Legazpim zvítězil na evropském šampionátu dvojic. O týden později si po přesně 1063 dnech připsal své 13. vítězství na turnaji světového poháru. Ve finále porazil do té doby na turnaji nejlépe hrajícího hráče Dicka Jasperse v poměru 50:35 na 28 náběhů. Sanchez se tak po více jak dvou letech vrací ve světovém žebříčku do chráněné TOP 14 a na dalších turnajích bude nasazen do hlavní fáze turnaje. Výhry věnoval svému otci, který zemřel na konci minulého roku.

Ondřej Hošek mistrem v kádru 47/2

23.2.2020

První seniorský titul mistra republiky si o uplynulém víkendu připsal hráč BC Ponětovice Ondřej Hošek. Juniorský mistr Evropy ve volné hře z roku 2016 ve finále udolal přerovského Miloše Hávu v poměru 109:99. 

Soustředění talentované mládeže

23.2.2020

V jabloneckém klubu o uplynulém víkendu proběhlo soustředění mládežníků vedené pod sekcí karambol ČMBS. Povedlo se tak navázat na soustředění z loňského června, kde se naši nejmladší hráči sjeli do Chlumce nad Cidlinou.
V Jablonci nad Nisou se soustředění zúčastnilo celkem 14 hráčů. Ti byli rozděleni do celkem čtyř skupin. Na programu byly celkem tři vyučovací bloky. Účastníkům soustředění se věnovalo celkem pět lektorů. Adam Bača se zaměřoval na technické disciplíny, Jan Hudák na trojband, Vít Pechman a Václav Dvořáček na 5-pins a Petr Bušanský na základy psychologie. 
Nejpočetnější zastoupení měl domácí klub s osmi účastníky. Nováčky byli tři kluci z Újezdečku. Dále pak Matouš Kuchař z Čermné nad Orlicí, Matyáš Rybáček z Chlumce nad Cidlinou a Theo Krajčí z Nýřan.
V průběhu Velikonoc se Bruselu koná evropský mládežnický šampionát. Naši federaci budou reprezentovat tři hráči. Milan Ettel s Matějem Nápravníkem budou hrát juniorský turnaj v trojbandu na závodním stole. Společně pak nový turnaj dvojic tzv. Biathlon – kombinace trojbandu a 5-pins. Matěj je také přihlášen do turnaje ve 5-pins. Třetím účastníkem je Theo Krajčí. Ten se jakožto nejmladší zúčastní turnajů kadetů a to ve volné hře a trojbandu na malém stole.

Nadále platí výzva VV sekce karambol, aby činovníci klubů registrovali své kadety, juniory do ČMBS. Na výkonnosti nezáleží. Cílem těchto akcí je kluky sblížit a v novém prostředí jim kulečník představit. 

Poděkování patří pořádajícímu jabloneckému klubu a to zejména jeho místopředsedovi Petru Bušanskému. Tomu se na akci povedlo zajistit záštitu náměstka primátora Jablonce nad Nisou pana Mgr. Davida Mánka. S tím souvisí propagace akce na sociálních sítí statutárního města Jablonce nad Nisou. Dále také v libereckém kraji o soustředění informoval mediální partner akce Radio Contact Liberec. 

Fotogalerie

Soustředění talentované mládeže

18.2.2020

Talent | Soustředění talentované mládeže ve dnech 22. 2 až 23. 2. 2020. 

– Účastní se 14 juniorů

– Disciplíny: Technické, 3band a 5Pins. 

– Celkem 5 lektorů a jeden celý víkend 🙂 

Nad akcí převzal záštitu náměstek primátora Jablonce nad Nisou pan Mgr. David Mánek – obor humanitní

Více v propozicích.

Novinky z ostatních sekcí