Výsledky

Sezona 2014 / 2015

Přehled mistrů republiky sezony 2014 / 2015

 

Senoři malý stůl
Disciplína Datum konání Medailisté Výsledky
 Volná hra  7. – 9. listopadu 2014  1. Bláha Milan 2. Heljík Marek 3. Frieda Jan, Andrejovský Miroslav  zde
Jednoband 31 ledna. – 1. února 2015 1. Bača Miroslav 2. Ráček Milan 3. Dvořáček Jan, Frieda Jan zde
kádr 52/1 13. – 15.února 2015 1. Bača Miroslav 2. Onderka Heřman 3. Gazdoš Ivo, Andrejovský Miroslav zde
kádr 52/2 3. – 5. dubna 2015 1. Vedral Martin 2. Kozák Adam 3. Frieda Jan, Řehůřek Luděk zde
3B týmy 22. – 24. května 2015 1. BC Havířov 2. AKK Brno 3. BC Bohumín, TJ Prostějov zde
Trojband 29. – 31. května 2015 1. Gazdoš Ivo 2. Stareček Vladimír 3. Bača Tomáš, Aleš Jan zde
Technické disciplíny Soutěž Extraliga 1. BC Ostrava 2. TJ Sokol Žižkov 3. BC Bohumín zde

 

Senoři velký stůl
Disciplína Datum konání Medailisté Výsledky
Kádr 47/2 10. – 12. října 2014 1. Faus Marek 2. Bača Adam 3. Kozák Adam, Ziogas Janis zde
Kádr 71/2 24. – 26. října 2014 1. Faus Marek 2. Ziogas Janis 3. Truksa Otakar, Ráček Milan zde
Jednoband 15. – 16.listopadu 2014 1. Bača Miroslav 2. Faus Marek 3. Stareček Vladimír, Truksa Otakar zde
3B družstva 16. – 18. ledna 2015 1. Ekvita Kladno 2. BC Poruba 3. AKK Brno, TJ Sokol Žižkov zde
Volná hra 27.2.-1.3 2015 1. Bača Adam 2. Ziogas Janis 3. Kozák Adam, Frieda Jan zde
Trojband 13. – 15. března 2015 1. Aleš Jan 2. Novák Radek 3. Kohout Štěpán, Škop Pavel zde
3B klubové týmy 8. – 10. května 2015 1. BC Havířov A 2. BC Havířov B 3. TJ Prostějov A, Bižu Jablonec zde
Kádr 47/1 15. – 17. května 2015 1. Faus Marek 2. Hambálek Vladimír 3. Ziogas Janis, Bača Adam zde

 

Kadeti, junioři – velký stůl, malý stůl
Disciplína Datum konání Medailisté Výsledky
Jednoband VS 13. prosince 2014 1. Bača Adam 2. Hošek Ondřej 3. Kozák Adam, Štok Radek zde
Trojband VS 14. prosince 2014 1. Kozák Adam 2. Bača Adam 3. Vintrocha Richard, Hošek Ondřej zde

 

Přehled výsledků reprezentace v sezoně 2014 / 2015

 

Výsledky reprezentace 2014 / 2015
termín disciplína účastníků federací data, umístění Konečné pořadí
  World Championship one-cushion – 2014 – SAINT BREVIN France
2.10.-5.10. jednoband 16 12 14. Miroslav Bača Výsledky
 
67th World Championship Three cushion – 2014 – Seoul Korea
26.11. – 30.11. trojband 48 24 43. Martin Boháč Výsledky
 
29. World Championship National-Teams – 2015 – VIERSEN – GERMANY
26.02.-01.03. trojband národní tým 23 20 18. M.Boháč, R.Novák dvoučlenná družstva Výsledky
 
  Coupe d’Europe Classic Teams (Qualification) – EUROPE
14.03.-15.03. technické disciplíny klubový tým 4 4 4. BC Vítkov B -A.Bača, A.Kozák, J.Ziogas skupina A Výsledky
14.03.-15.03. technické disciplíny klubový tým 4 4 1. BC Vítkov A -M.Faus, E.Leppens, W.Zenkner skupina C
 
  Coupe d’Europe Classic Teams (Final) – ROSMALEN – NETHERLANDS
08.05.-10.05. technické disciplíny klubový tým 6   1. BC Vítkov – M.Faus, E.Leppens, W.Zenkner Výsledky
 
  European Championship 2015
24.4. – 26.4. trojband jednotlivci 64 20 7. Martin Boháč, 28.Miroslav Bača Výsledky
24.4. – 26.4. trojband U21 jednotlivci 16 12 12. Adam Kozák Výsledky
27.4. – 28.4. trojband U17 jednotlivci malý stůl 14 8 10. Milan Ettel Výsledky
28.4. – 1.5. trojband jednotlivci malý stůl 60 10 5. Š.Kohout, 8. R.Hájek, 19. I.Gazdoš, 22. J.Aleš Výsledky
30.4. – 2.5. trojband národní tým 24 17 Kvalifikace – Martin Boháč, Radek Novák Výsledky
30.4. – 3.5.  trojband klubový tým malý stůl  30  10  3. BC Havířov – Miroslav Bača, Ivo Gazdoš Výsledky
Kvalifikace Ekvita Kladno Š.Kohout,R.Novák,J.Aleš
25.4. – 28.4. jednoband jednotlivci 24 14 8. Marek Faus, 19. Miroslav Bača, 22. Otakar Truksa Výsledky
24.4. – 26.4 volná U17 jednotlivci malý stůl 10 6 10. M.Ettel Výsledky
24.4. – 26.4 volná U19 klub tým malý stůl 7 5 5. Chlumec nad Cidlinou –  O.Hošek,M.Ettel,R.Štok Výsledky
26.4. – 28.4. volná U21 jednotlivci 12 6 3. Adam Kozák, 3. Ondřej Hošek, 8.Adam Bača Výsledky
27.4. – 29.4. kádr 47/2 jednotlivci 24 11 8. Marek Faus, 22. Janis Ziogas, 23. Jan Frieda Výsledky
1.5. – 3.5. kádr 71/2 jednotlivci 24 11 5. Adam Bača, 8. Marek Faus, 18. Janis Ziogas, 22.Milan Ráček, 23. Otakar Truksa Výsledky

 

Sezona 2015 / 2016